Home Edukim Vetëvendosje mbledh Këshillin e Përgjithshëm

Vetëvendosje mbledh Këshillin e Përgjithshëm

45 views
0
SHARE

Zhvillime të reja priten nesër në Vetëvendosje

Lëvizja Vetëvendosje nesër do të mbajë mbledhjen e 39 të Këshillit të Përgjithshëm të saj.

Nëpërmjet një njoftimi për media, bëhet e ditur se mbledhja do të mbahet në hotelin “Grand”, në kryeqytet, shkruan zeri.info.

Gjithashtu, theksohet se fjalimin në pjesën e parë të mbledhjes do ta mbajë kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, pretendent për kryeministër të Kosovës.

Pjesa e parë e mbledhjes do të jetë e hapur për media, ka bërë të ditur partia që doli e para në zgjedhjet e 6 tetorit.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/vetevendosje-mbledh-keshillin-e-pergjithshem/

SHARE
Previous articleKampet që turpërojnë BE-në
Next articleAAK mban Kuvendin e jashtëzakonshëm të punës
“Sikur ndokush prej jush të kishte një lumë përpara shtëpisë së tij dhe të lahej në të pesë herë në ditë, a do të ngelte ndonjë papastërti në trupin e tij?” Thanë: Jo, asnjë papastërti nuk do të mbetej. Tha i Dërguari i Allahut: “Kështu janë edhe pesë namazet me të cilat Allahu fshin gjynahet.” (Buhariu dhe Muslimi)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here