Home Edukim Veseli: Nderim i përjetshëm për ata që dhanë çdo gjë për shtetin...

Veseli: Nderim i përjetshëm për ata që dhanë çdo gjë për shtetin që gëzojmë sot

16 views
0
SHARE

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka uruar veteranët e UÇK-së në Ditën e Veteranit.

Ai ka thënë se duhen nderuar përjetësisht ata që kanë dhënë çdo gjë për lirinë dhe Pavarësinë e Kosovës.

Postimi i plotë i Kadri Veselit në Facebook:

Urimet më të përzemërta për veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, në Ditën e Veteranit, e cila simbolizon sakrificat për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës.

Nderim i përjetshëm për të gjithë ata që dhanë çdo gjë për çlirimin dhe shtetin sovran që gëzojmë sot.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/veseli-nderim-i-perjetshem-per-ata-qe-dhane-cdo-gje-per-shtetin-qe-gezojme-sot/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here