Home Edukim Vazhdojnë lëkundjet, dy tërmete brenda 6 minutash në Shqipëri,

Vazhdojnë lëkundjet, dy tërmete brenda 6 minutash në Shqipëri,

30 views
0
SHARE

Para rreth një orë Shqipëria është goditur nga një tërmet tjetër që ka arritur fuqinë e 5.3 shkallëve të rihterit.

Lëkundje janë vërejtur edhe në Kosovë, shkruan lajmi.net.

Por, para 20 dhe 28 minutash në Shqipëri kanë ndodhur edhe dy tërmete.

Njëri prej tyre epiqendrën e kishte në Detin Adriatik ndërsa tjetri në zonën mes Durrësit dhe Tiranës. 

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/vazhdojne-lekundjet-dy-termete-brenda-6-minutash-ne-shqiperi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here