Home Edukim Varroset 19 vjeçari i vrarë në Malishevë

Varroset 19 vjeçari i vrarë në Malishevë

30 views
0
SHARE

Sot në ora 13:00 i është dhënë lamtumira e fundit 19-vjeçarit të vrarë në fshatin Dragobil të Malishevës.

Në ceremoninë mortore të të ndjerit Ardit Shehu morën pjesë mijëra persona.

Kujtojmë se deri tek vdekja e tij erdhi kur gjatë orëve të vona të së premtes ndodhi një rrahje mes dy grupesh dhe Arditi u qëllua me thikë.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/varroset-19-vjecari-i-vrare-ne-malisheve/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here