Home Edukim Trupi i pajetë i gjetur në autostradën “Ibrahim Rugova” është nga Shqipëria

Trupi i pajetë i gjetur në autostradën “Ibrahim Rugova” është nga Shqipëria

25 views
0
SHARE

Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë në lidhje me trupin e pajetë që u gjet në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Mbrëmë në ora 19:15 në autostradën “Ibrahim Rugova”, është gjetur pa shenja jete një person.

Siç njofton Policia e Kosovës, viktima është shtetas i Shqipërisë dhe është gjetur pa shenja jete në automjetin e tij dhe ky rast është duke u hetuar si vdekje e dyshimtë, shkruan lajmi.net.

Po ashtu bëhet e ditur se në vendin e ngjarjes ka dalë prokurori dhe ekipi i IML–së.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për autopsi. 

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/trupi-i-pajete-i-gjetur-ne-autostraden-ibrahim-rugova-eshte-nga-shqiperia/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here