Home Edukim Tjetër tërmet lëkund Shqipërinë

Tjetër tërmet lëkund Shqipërinë

29 views
0
SHARE

Një tërmet tjetër është ndjerë në Shqipëri para pak minutash.

Në orën 09:53 të mëngjesit të sotëm është ndjerë një tjetër tërmet në Shqipëri.

Ende nuk ka të dhëna se sa shkallë ka qenë ky tërmet dhe se cila ka qenë epiqendra e tij, por është ndjerë në rrethinën mes Durrësit dhe Tiranës.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/tjeter-termet-lekund-shqiperine/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here