Home Këshilla Thuaje kete lutje per prishjen e mesyshit

Thuaje kete lutje per prishjen e mesyshit

123 views
0
SHARE

O Allah, prishe ajnin (msyshin), i cili:

Goditi pasurin dhe e pakësoj atë!
Goditi trupin dhe e sëmuri atë!
Goditi zemren dhe e pikëlloi atë!

Amin

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here