Home Edukim Të shtëna me armë në Teksas – tre të plagosur rëndë

Të shtëna me armë në Teksas – tre të plagosur rëndë

24 views
0
SHARE

Të paktën tre persona kanë marrë lëndime serioze trupore si pasojë e të shtënave me armë zjarri në një kishë në White Settlement të Teksasit.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Departamentit të Zjarrit, Mike Drivdahl, shkruan CNN, transmeton Klan Kosova.

Policia e ka pranuar informatën pak para orës 10:00 të mëngjesit për disa persona të plagosur nga arma e zjarrit.

Njësitë përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë gjetur tre persona të plagosur – viktimat janë dërguar për në spital në gjendje kritike.

Dyshohet se edhe dorasi është në mesin e tre të plagosurve.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/te-shtena-me-arme-ne-teksas-tre-te-plagosur-rende/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here