Home Këshilla Te kane njerezit inat (xhelozi,hased)? Kjo eshte per ty

Te kane njerezit inat (xhelozi,hased)? Kjo eshte per ty

0 views
0
SHARE

Rukje kunder mesyshit dhe xhelozise

Degjoje me kufje ,mbylli syte dhe me bindje se Zoti eshte Sherues kunder cdo syri te keq dhe hasedi.

Degjoje cdo dite

Rukje e fuqishme kunder hasedit (ata qe kane xhelozi ndaj teje per miresite qe i ke)

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here