Home Këshilla Te gjithe muslimanet eshte mire qe ta vlersojne ( vetveten se a...

Te gjithe muslimanet eshte mire qe ta vlersojne ( vetveten se a ndikohen nga sihri) (edhe ata qe falen edhe ata qe nuk falen)

0 views
0
SHARE

Te gjithe muslimanet eshte mire qe ta vlersojne ( vetveten se a ndikohen nga sihri)

Jetojme ne kohe te veshtira edhe pse jetojme ne paqe ,magjistaret ne trojet shqiptare edhe jasht saj bejne cmos qe te demtohen muslimanet ne forma te ndryshme.

Degjojeni me vemendje dhe me kufje me sy mbullur.

Per mesyshin dhe hasedin

SHARE
Previous articleRukje e fuqishme kunder magjise ne shtepi
Next articleRukje e fuqishme kunder xhineve qe fluturojne
“Sikur ndokush prej jush të kishte një lumë përpara shtëpisë së tij dhe të lahej në të pesë herë në ditë, a do të ngelte ndonjë papastërti në trupin e tij?” Thanë: Jo, asnjë papastërti nuk do të mbetej. Tha i Dërguari i Allahut: “Kështu janë edhe pesë namazet me të cilat Allahu fshin gjynahet.” (Buhariu dhe Muslimi)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here