Home Këshilla Te duket se cdo gje ka bllokuar dhe asgje nuk mund te...

Te duket se cdo gje ka bllokuar dhe asgje nuk mund te besh – Ka shprese per ty – Kjo eshte per ty

0 views
0
SHARE
Te duket se cdo gje ka bllokuar dhe asgje nuk mund te besh – Ka shprese per ty – Kjo eshte per ty

Rukje per me largu pengesat jetesore shkaku i syrit te keq dhe hasedit (smires)- Naim Karim

Degjoje kete rukje minimumi nga 7 here ne dite mundet edhe me shume varesisht prej kohes.

Merri kufjet ,degjoje ne qetesi cdo dite dhe me bindje per sherim.
Nese keni probleme me te medha kontaktoni ndonje musliman qe ben rukje apo hoxhe . (rukje ne gjuhen popullore me fry,sipas Fese Islame ,Kuranit dhe sunetit)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here