Home Edukim Takohen Kurti e Mustafa, përpjekja e radhës për arritjen e marrëveshjes

Takohen Kurti e Mustafa, përpjekja e radhës për arritjen e marrëveshjes

20 views
0
SHARE

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe ai i LDK-së, Isa Mustafa janë duke zhvilluar takim këto momente.

Takimi Kurti-Mustafa po mbahet në objektin e Kuvendit të Kosovës.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/takohen-kurti-e-mustafa-perpjekja-e-radhes-per-arritjen-e-marreveshjes/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here