Home Këshilla STERILOSTOP – mjaltë për mjekimin e sterilitetit tek dy gjinitë

STERILOSTOP – mjaltë për mjekimin e sterilitetit tek dy gjinitë

0 views
0
SHARE

STERILOSTOP – mjaltë për mjekimin e sterilitetit tek dy gjinitë

U gëzuam me mesazhin e ri që morëm. Urojmë që fëmija të jetojë në lumturi familjare dhe begati.
Lutemi që çdokush të përjetojë e ndjejë kënaqësitë e të qenurit PRIND sepse fëmijët janë pasuria e kësaj bote.

Honey Medina
100% bio organike.

Dobitë dhe vetitë të mira të mjaltës STERILOSTOP nga brendi tashmë i njohur “MEDINA”:
🌿 Përmirëson cilësinë qelizës vezë tek femrat.
🌿 Shumë efektiv në rritjen e numrit të spermatozoidëve.
🌿 Shumë efektiv në forcimin e qelizës vezë tek femrat
🌿 Rregullon formimin dhe sekretimin e sasis së duhur të testosteronit tek meshkujt.
🌿 Afrodiziak I shkëlqyer natyrorë
🌿 Forcon fuqin seksuale më shumë se produktet tjetra.
🌿 Ndihmon funksionin e gjëndrrës mbiveshkore.
🌿 Rregullon kapsllëkun.
🌿 Rregullon problemet me Anemi.
🌿 Ndihmon në përmirësimn e shikimit.
🌿 Mbështetë imunitetin në luftimin e infeksioneve.
🌿 Ndihmon në rregullimin e sekrecioneve të bardha tek femrat.
🌿 Thjesht natyrale, bio dhe e rëndësishmja efikase.
🌿 Mjalta jonëSTERILO STOP është dëshmuar tanimë.

Përmbajtja:
🌿 Mjaltë organike
🌿 Xhensen
🌿 Qumësht blete (Royal Jelly)
🌿 Polen blete
🌿 Fara Makthi
🌿 Fara Liri
🌿 Farë të Zezë
🌿 Rrush të thatë
🌿 Arra
🌿 Omega 3
🌿 E pasur me vitaminat: B,C,D

Mëbyra e përdorimit:
Tek meshkujt që vuajn nga numri I vogël I spermatozoidëve apo femrat që vuajn nga dobësia e qelizës vezë, të hahet një lugë kafeje me mjalt nga secila tegëll nga të dy (burri dhe gruaja) 1 orë para ushqimit, përdorimi të vazhdoj për tre muaj rresht.

Porosite mjaltën në numrat e telefonit:
KS : +37745810492
AL : +355685629505
MK: +38970600534
SR: +381631523152
CH: +41788897081

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here