Home Edukim Specialja fton edhe një ish-luftëtar të UÇK-së

Specialja fton edhe një ish-luftëtar të UÇK-së

15 views
0
SHARE

Gjykata Speciale i ka dërguar ftesë për intervistim ish-luftëtarit të UÇK-së, Demush Laçit.

Ai vetë ka bërë të ditur se do të intervistohet gjatë ditës, njofton Klan Kosova.

Laçi thotë se sikurse 20 vjet më parë edhe sot beson në luftën e drejtë të UÇK-së.

Ja postimi i plotë:

🇦🇱

Mirëmëngjesi Kosovë
Miq e shokë,sot do të intervistohem gjatë ditës nga prokurorët e Gjykatës Speciale.

Faleminderit që po më shkruani dhe përkrahni në çdo moment,ashtu siç kam besuar para 20 viteve,prapë besoj se ;

Lufta e UÇK-së ka qenë luftë e drejtë dhe çlirimtare së bashku me NATO-n, e tillë do mbetet edhe në të ardhmen!

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/specialja-fton-edhe-nje-ish-luftetar-te-uck-se/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here