Home Këshilla Simptomet kryesore te sihrit (magjise ) qe bartet nga nena tek femiu...

Simptomet kryesore te sihrit (magjise ) qe bartet nga nena tek femiu jane:

142 views
0
SHARE

Simptomet kryesore te sihrit qe bartet nga nena tek femiu jane:
-Femiu flet shume qete,mirepo nenes i vjen si nervoz zeri i tij ne vesh
-Femiu e ndjen se ka mungese dashurie nga nena dhe babai
-Femiu here pas here ka dhimbje koke kah pjesa e ballit dhe mbi koke
-Femiu zgjohet shpesh nga gjumi duke qare
-Femiu kur flet,shpesh here nena ia ban bajat fjalet e tij,duke e pyetur se qka the edhe nje here
-Sihri e ngacmon femiun duke i dhene mendime te ndryshme si p.sh.nena i don femijet e tjere me shume etj.
-Ndodh qe nena te kete nje nervoze te shpejt dhe ne ato momente e rrah femiun e tij,mipero menjehere i bjen pishman pse e bera nje gje te tille dhe fillon me qajt
-perderisa femiu e ka sihrin e dobet dhe dashuria per ta eshte me e madhe,por kur sihri shkon duke u zmadhuar edhe dashuria per femiun shkon duke u zvoglu
-Dhe nje gje tjeter eshte qe shpesh nena ka nje urrejtje ndaj femiut.

SHARE
Previous articlePrej lutjeve kur dikujt i ngushtohet dunjaja!
Next articleFazat e Hënës dhe Hixhamja!
“Sikur ndokush prej jush të kishte një lumë përpara shtëpisë së tij dhe të lahej në të pesë herë në ditë, a do të ngelte ndonjë papastërti në trupin e tij?” Thanë: Jo, asnjë papastërti nuk do të mbetej. Tha i Dërguari i Allahut: “Kështu janë edhe pesë namazet me të cilat Allahu fshin gjynahet.” (Buhariu dhe Muslimi)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here