Home Këshilla Sihri i Abortit apo mosmbejtjes shtatzane.

Sihri i Abortit apo mosmbejtjes shtatzane.

0 views
0
SHARE

Sihri i Abortit apo mosmbejtjes shtatzane

Shkaqet dhe simptomat.
Nese i keni keto simptoma dhe shkaqe kerkojeni ndonje musliman te mirfillte qe ben rukje

SHARE
Previous articlePse nuk po shërohem nga Sihri apo xhinët?!!
Next article​Dy të vrarë e qindra të plagosur në Gazë
“Sikur ndokush prej jush të kishte një lumë përpara shtëpisë së tij dhe të lahej në të pesë herë në ditë, a do të ngelte ndonjë papastërti në trupin e tij?” Thanë: Jo, asnjë papastërti nuk do të mbetej. Tha i Dërguari i Allahut: “Kështu janë edhe pesë namazet me të cilat Allahu fshin gjynahet.” (Buhariu dhe Muslimi)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here