Home Edukim Shqiperia tronditet nga tërmeti 6.3 balle, epiqendra ne Durres

Shqiperia tronditet nga tërmeti 6.3 balle, epiqendra ne Durres

29 views
0
SHARE

Lekundje te forta termeti u ndjene ne Tirane rreth ores 03:50. 

Nga te dhenat flitet per nje magnitude 6.3 balle. 

Termeti ka pasur epiqendren si heren e kaluar ne Durres, 10 km ne veri.

Gazetaret tane por dhe shume lexues raportojne se lekundjet e forta jane ndjere dhe ne Shkoder, Vlore, Fier, Lushnje, Diber, Fushe Kruje… 

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/shqiperia-tronditet-nga-termeti-6-3-balle-epiqendra-ne-durres/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here