Home Edukim Shpërthim me lëndë plasëse në banesën e shefit të policisë

Shpërthim me lëndë plasëse në banesën e shefit të policisë

24 views
0
SHARE

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer mrapa banesës së shefit të Stacionit të Policisë Theth, shtetasit me iniciale Prele Milani.

Nga shpërthimi fatmirësisht ka vetëm dëme materiale dhe jo lëndime në njerëz.

Shpërthimi ka ndodhur rreth orës 21:45, në lagje “Guerrile” Shkodër.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Njoftimi i policisë:

Më datë 04.01.2020, rreth orës 21:45, në lagje “Guerrile” Shkodër, mbrapa banesës së shtetasit P. M. me detyrë shef i Stacionit të Policisë Theth, Shkodër, ka shpërthyer një sasi lëndë plasëse, për pasojë ka vetëm dëme materiale.
Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit./tch

[embedded content]
SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/shperthim-me-lende-plasese-ne-banesen-e-shefit-te-policise/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here