Home Edukim Shkon në shtatë numri i të vdekurve nga përmbytjet në Francë, Itali...

Shkon në shtatë numri i të vdekurve nga përmbytjet në Francë, Itali e Greqi

30 views
0
SHARE

Përveç Italisë, Franca dhe Greqia perëndimore janë goditur nga përmbytjet në ditët e fundit.

Në Francë, dy pensionistë vdiqën pasi makina e tyre u mbulua nga uji.

Shumë rrugë mbeten të mbyllura ndërkohë që në Itali është shembur një urë.

Katër nga viktimat kanë vdekur në Francë, dy në Greqi dhe një në Itali.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/shkon-ne-shtate-numri-i-te-vdekurve-nga-permbytjet-ne-france-itali-e-greqi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here