Home Edukim Shikoni precizitetin e raketave turke në Afrin të Sirisë (Video)

Shikoni precizitetin e raketave turke në Afrin të Sirisë (Video)

0 views
0
SHARE

Përpjekjet e konfirmuara të ushtrisë turke që sulmojnë YPG [PKK] në Afrin të Sirisë në operacionin e Degës e Ullirit vazhdojnë dita e ditës.Kumti.com

SHARE
Previous articleMë e mira që mundë të bëni për shëndetin tuaj!
Next articleAplikimi i Hixhames tek fëmijë!
“Sikur ndokush prej jush të kishte një lumë përpara shtëpisë së tij dhe të lahej në të pesë herë në ditë, a do të ngelte ndonjë papastërti në trupin e tij?” Thanë: Jo, asnjë papastërti nuk do të mbetej. Tha i Dërguari i Allahut: “Kështu janë edhe pesë namazet me të cilat Allahu fshin gjynahet.” (Buhariu dhe Muslimi)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here