Home Këshilla Secili person i cili reklamon foto ne rrjete sociale e je i...

Secili person i cili reklamon foto ne rrjete sociale e je i merzitur (ne depresion dhe te shfaqen semundje te nje pasnjeshme)-Kjo eshte per Ty

0 views
0
SHARE

Reklamimi i vetes shkaktar i shkaterrimit tend dhe familjes tende (per shkak te Syrit te keq)

Secili person i cili reklamon foto ne rrjete sociale:vetveten,familjen,shtepia,femijet,veturen etj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here