Home Këshilla Rukje shume e fuqishme kunder syrit te keq dhe smires

Rukje shume e fuqishme kunder syrit te keq dhe smires

0 views
0
SHARE

Rukje shume e fuqishme kunder syrit te keq dhe smires

Degjoje cdo dite me sy mbullur ne qetesi me kufje.
Nese di te lexosh Kuran lexoj keto ajete te njejta shpesh cdo dite.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here