Home Këshilla Rukje per semundjet psikologjike dhe psiqike

Rukje per semundjet psikologjike dhe psiqike

162 views
0
SHARE

Rukje per semundjet psikologjike dhe psiqike
Degjojeni cdo dite pas namazeve ditore me nijet sherimi. Per me teper kontaktoni ndonje musliman ose hoxhe qe ben rukje.

 

SHARE
Previous articleUrtësia e mjekësisë profetike: Mjalti – Dr. John Andrew Morrow
Next articleAjni-Syri
“Sikur ndokush prej jush të kishte një lumë përpara shtëpisë së tij dhe të lahej në të pesë herë në ditë, a do të ngelte ndonjë papastërti në trupin e tij?” Thanë: Jo, asnjë papastërti nuk do të mbetej. Tha i Dërguari i Allahut: “Kështu janë edhe pesë namazet me të cilat Allahu fshin gjynahet.” (Buhariu dhe Muslimi)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here