Home Këshilla Rukje per furnizim (nafake,pasuri,shendet) (kunder sihrit,mesyshit dhe hasedit te rizkut)

Rukje per furnizim (nafake,pasuri,shendet) (kunder sihrit,mesyshit dhe hasedit te rizkut)

0 views
0
SHARE

Rukje per furnizim (nafake,pasuri,shendet) (kunder sihrit,mesyshit dhe hasedit te rizkut)
Degjoje cdo dite pas namazeve ditore (minimumi 5 here ne dite)
Degjoje me kufje,me bindje dhe zemer se Allahu eshte Sheruesi i Vetem.
Per me teper kontaktoni ndonje musliman qe ben rukje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here