Home Këshilla Rukje kunder kancerit – Sherim Kuranor kunder kancerit

Rukje kunder kancerit – Sherim Kuranor kunder kancerit

0 views
0
SHARE

 

 

 

Rukje kunder kancerit – Sherim Kuranor kunder kancerit

Merri kufjet dhe degjoje me vemendje cdo dite …

Me zemer dhe bindje se Allahu eshte Sheruesi i Vetem.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here