Home Këshilla Rukje kunder depresionit,merzise,ankthit,frikes,trishtimit,frike dhe panik

Rukje kunder depresionit,merzise,ankthit,frikes,trishtimit,frike dhe panik

78 views
0
SHARE

Rukje kunder depresionit,merzise,ankthit,frikes,trishtimit,frike dhe panik
Degjoje cdo dite mengjes dhe mbremje (per ata qe dine Kuran le ti recitojne suret e njejta)
Per me tepr kontaktoni ndonje musliman apo hoxhe qe merret me rukej dhe merrni keshilla me te detajuara per gjendjen tuaj.
Allahu ju sherofte.

SHARE
Previous articleKur dikush ju xhelozon
Next articleCaktimi dhe kismeti
“Sikur ndokush prej jush të kishte një lumë përpara shtëpisë së tij dhe të lahej në të pesë herë në ditë, a do të ngelte ndonjë papastërti në trupin e tij?” Thanë: Jo, asnjë papastërti nuk do të mbetej. Tha i Dërguari i Allahut: “Kështu janë edhe pesë namazet me të cilat Allahu fshin gjynahet.” (Buhariu dhe Muslimi)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here