Home Këshilla Rukje e fuqishme per vonese te marteses (apo mosmartese dhe probleme martesore)

Rukje e fuqishme per vonese te marteses (apo mosmartese dhe probleme martesore)

0 views
0
SHARE

Rukje e fuqishme per vonese te marteses (apo mosmartese dhe probleme martesore)

Degjoje cdo dite minimumi 3 here ne dite …(me se miri pas cdo namazi te dites dmth 5 here)
Me kufje,me qetesi.
Allahu eshte Sheruesi, per me teper info kerkoni ndonje musliman te besueshem qe ben rukje te mirefillte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here