Home Këshilla Rukje e fuqishme per dituri (Per nxenesit e zgjuar, studentet, arsimtaret,akademiket dhe...

Rukje e fuqishme per dituri (Per nxenesit e zgjuar, studentet, arsimtaret,akademiket dhe gjenite)

0 views
0
SHARE

Rukje e fuqishme per dituri (Per nxenesit e zgjuar, studentet, arsimtaret,akamdemiket dhe gjenite)

Degjoje cdo dite me degjuese me sy mbyllur
Beni dua Allahu me shkaterru mesyshin,hasedin dhe sihrin qe ndikon ne dije, zgjuaresi dhe intelegjence.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here