Home Këshilla Rukje e fuqishme kunder magjise dhe syrit te keq qe shkakton renie...

Rukje e fuqishme kunder magjise dhe syrit te keq qe shkakton renie te flokeve

103 views
0
SHARE

Rukje e fuqishme kunder magjise dhe syrit te keq qe shkakton renie te flokeve
Degjoje cdo dite pas namazeve ditore ,per me teper kontaktoni ndonje hoxhe apo musliman qe ben rukje.

SHARE
Previous articleAsif, kerkoj ndjese…
Next articlePrej lutjeve kundër ankthit dhe stresit
“Sikur ndokush prej jush të kishte një lumë përpara shtëpisë së tij dhe të lahej në të pesë herë në ditë, a do të ngelte ndonjë papastërti në trupin e tij?” Thanë: Jo, asnjë papastërti nuk do të mbetej. Tha i Dërguari i Allahut: “Kështu janë edhe pesë namazet me të cilat Allahu fshin gjynahet.” (Buhariu dhe Muslimi)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here