Home Edukim Rrobat e dërguara nga Kosova, shiten online në një faqe në Shqipëri

Rrobat e dërguara nga Kosova, shiten online në një faqe në Shqipëri

20 views
0
SHARE

Mobilizimi i kosovarëve për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti në Shqipëri vazhdon të jetë në nivelin më të lartë të mundshëm.

Që nga momenti i fatkeqësisë që preku disa zona në Shqipëri, mijëra kosovarë kanë marrë iniciativën dhe udhën për të ndihmuar në mënyra të ndryshme vëllezërit e motrat tona, shkruan Indeksonline.

Por, ka të tillë që ndihmën janë duke e keqpërdorur. Një faqe që shet Online në Facebook ka hedhur në treg thasë me rroba të dërguara nga Kosova.

70 mijë lekë të vjetra iu është vënë çmimi rrobave e gjësendeve për të prekurit nga tërmeti.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/rrobat-e-derguara-nga-kosova-shiten-online-ne-nje-faqe-ne-shqiperi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here