Home Edukim Rrjedhja e gazit shkakton zjarr në një qendër skijimi në Poloni, 4...

Rrjedhja e gazit shkakton zjarr në një qendër skijimi në Poloni, 4 të vdekur

25 views
0
SHARE

Një shpërthim gazi ka shkaktuar vdekjen e 4 personave në Poloni. Mësohet se në ndërtesë trekatëshe në qendrën e skijimit Szczyrkm është përfshirë nga zjarri.

Deri më tani, trupat e tre të rriturve dhe një fëmijë janë gjetur nën gërmadha, ndërkohë që dyshohet për të tjerë viktima, shkrun ballkanweb.

Aktualisht rreth 100 zjarrfikës dhe 50 policë ndodhen në vendin e ngjarjes.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/rrjedhja-e-gazit-shkakton-zjarr-ne-nje-qender-skijimi-ne-poloni-4-te-vdekur/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here