Home Edukim Rama e nis ditën me thënie të dijetarit islam

Rama e nis ditën me thënie të dijetarit islam

28 views
0
SHARE

Kryeministri shqiptar, Edi Rama, e ka filluar ditën me një një thënie të një dijetari islam.

Para se të zhvillohet mbledhja e pestë e jashtëzakonshme e Qeverisë së Shqipërisë pas tërmetit të 26 nëntorit, Rama në llogarinë e tij në Facebook, ka shkruar “Nëse kishte pasur mençuria prindër, ata do të kishin qenë: durimi dhe verifikimi i lajmit që e dëgjon”…

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/rama-e-nis-diten-me-thenie-te-dijetarit-islam/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here