Home Këshilla Prej lutjeve kundër ankthit dhe stresit

Prej lutjeve kundër ankthit dhe stresit

108 views
0
SHARE

Prej lutjeve kundër ankthit dhe stresit

O Allah, shpresoj në mëshirën Tënde, prandaj mos më lër të mbështetem në veten time as kur përplas qepallat e syve. Drejtoji të gjitha çështjet e mia. Nuk ka zot tjetër përveç Teje.

Hoxhë Musli Zymberi

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here