Home Edukim Policia në Indi vret katër burrat që përdhunuan dhe vranë një grua

Policia në Indi vret katër burrat që përdhunuan dhe vranë një grua

30 views
0
SHARE

Katër burrat që u akuzuan për përdhunimin dhe vrasjen e një gruaje në Indi janë qëlluar për vdekje nga policia të premten, tha një zyrtar i policisë.

Burrat u vranë pas mesnatës sipas një nënoficeri, njofton Klan Kosova.

Një zyrtar tjetër policor tha që të dyshuarit u përpoqën të rrëmbenin me armë zjarri një oficer dhe të shpëtonin gjatë një vizite në vendin e krimit.

Oficeri foli në kushte anonimiteti pasi nuk ishte i autorizuar të fliste me mediat.

Trupi i djegur i një gruaje 27-vjeçare u gjet javën e kaluar nga një kalimtar në një nënkalim në Hyderabad pasi ajo u zhduk natën e kaluar.

Çështja e profilit të lartë ka ngjallur protesta në të gjithë Indinë.

SHPËRNDAJE

Policia në Indi vret katër burrat që përdhunuan dhe vranë një grua

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here