Home Edukim Plotë emocione për familjen saudite dhe shërbëtoren e tyre. Pas 33 vitesh...

Plotë emocione për familjen saudite dhe shërbëtoren e tyre. Pas 33 vitesh ndahen…

0 views
0
SHARE

Një video shumë emocionuese është shpërndarë në mediat sociale, duke thyer rekorde klikimesh. Videoja ka të bëjë kur një familje saudite i jep lamtumirën shërbëtores së tyre, që kishte punuar për 33 vite tek ata duke qenë besnike. Në video shfaqen të mbledhur tre gjenerata të familjes.

“Ajo e la Arabinë Saudite pasi kishte punuar për këtë familje 33 vjet. E bukura e kësaj video janë emocionet e thella që familja tregon ndaj saj, një grua që u ndihmoi të rrisin fëmijët e tyre. Këto janë disa nga momentet e ndarjes. Falënderimi dhe mirësjellja janë prej shtyllave të fesë.”/KohaIslame.com/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here