Home Këshilla Per largimin e djajve nag trupi dhe shtepija

Per largimin e djajve nag trupi dhe shtepija

0 views
0
SHARE

Per largimin e djajve nag trupi dhe shtepija

Degjoje me kufje cdo dite ose nese din lexim Kurani lexoje ajetet 97/98 (Perseriti shpesh keto ajete,cdo dite)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here