14 C
Kumanovo
Sunday, February 17, 2019
Home Blog Page 58

Mos u mërzit! Thuaji jo mërzitisë!

Mos u mërzit! Nëse je i varfër, dije se dikush tjetër është i mbytur në borxhe. Nëse nuk ke mjet trasporti, dikush tjetër ska këmbë fare. Nëse...

Rukje e fuqishme kunder sihrit te vrasjes (keni mendime vetvrasese, enderra qe po ju...

Rukje e fuqishme kunder sihrit te vrasjes (keni mendime vetvrasese, enderra qe po ju vret dikush e dicka te ngjashme)

Dhikri i mëngjesit dhe mbrëmjes

اَلْحَمْدُ ِللهِ وَحْدَهُ، وَالصَّلاَةُ وَالسَّلاَمُ عَلَى مَنْ لاَ نَِبَّي بَعْدَهُ Elhamdu lil-ahi vahdeh, ves-salatu ves-selamu ala men la nebijje baّdeh ‎(Falënderimi i takon vetëm All-llahut, mëshira dhe shpëtimi (i )‎rAll-llahut) qofshin mbi atë pas të cilit...

 Pas vështirësisë vije lehtësimi

 Pas vështirësisë vije lehtësimi O njeri, pas urisë vije ngopja, pas etjes vie uji, pas pagjumësisë gjumi, pas sëmundjes shëndeti, do te arrije ajo qe...

30 shkaqe për lumturi

Përktheu dhe përshtati nga gjuha arabe: Rijad Misini Bismil-lahir-rahmanir-rahim Me emrin e All-llahut Mëshiruesit te përgjithshëm Mëshirëplotit Hyrje Falënderimi i takon All-llahut, paqja, shpëtimi dhe përshëndetja...

Mesohuni se si ta trajtoni syrin e keq (mesyshin dhe smiren)

Mesohuni se si ta trajtoni syrin e keq (mesyshin dhe smiren)

Reformat në Arabinë Saudite, Princi i Kurorës: vetëm vdekja ime mund t’i ndalë

Në kuadër të një vizite të tij në SHBA, ku pritet që të takohet dhe me Presidentin Trump, Princi i Kurorës saudite, Muhamed...

Rukje per me largu pengesat jetesore shkaku i syrit te keq dhe hasedit

Rukje per me largu pengesat jetesore shkaku i syrit te keq dhe hasedit Degjoje cdo dite pas namazeve ditore (minimumi 5 here ne dite) Me kufje...

Shoqja/ku po të dobesohet , po ti ?

Shoqja/ku po të dobesohet , po ti ? Shijo mjalten dhe na tregoni ndryshimin. Rënje nga pesha pa receta mjeksore , tërësisht natyrale! 100% #produkt #efektiv Për një trup të...

Mjaltë MALI

Mjaltë MALI Ky mjaltë ka aromë të freskët të bimëve të bjeshkëve, por shija e tij mund të ndryshojë shumë në varësi të burimit të...