8 C
Kumanovo
Monday, February 18, 2019
Home Blog Page 19

Gjera nga te cilat duhet te hiqni dore per te qene te lumtur !!

15 Gjera nga te cilat duhet te hiqni dore per te qene te lumtur !! Hiqni dore nga mendjemadhesia: Pejgamberi salAllahu alejhi we selam në një...

Fazat e Hënës dhe Hixhamja!

Fazat e Hënës dhe Hixhamja! “Eshtë vërtetuar se ndërrimi i fazave të hënës shkakton turbullira dhe crregullime në organizmin e njeriut. Në SHBA sipas disa...

Simptomet kryesore te sihrit (magjise ) qe bartet nga nena tek femiu jane:

Simptomet kryesore te sihrit qe bartet nga nena tek femiu jane: -Femiu flet shume qete,mirepo nenes i vjen si nervoz zeri i tij ne vesh -Femiu...

Prej lutjeve kur dikujt i ngushtohet dunjaja!

Prej lutjeve kur dikujt i ngushtohet dunjaja! O Mbikëqyrës i Përhershëm e i Përjetshëm, nuk ka Zot tjetër përveç Teje, me Mëshirën Tënde të kërkoj...

Rukje e fuqishme kunder ejakulimit te parakohshem ( per ciftet)

Rukje e fuqishme kunder ejakulimit te parakohshem ( per ciftet) Degjoje cdo dite para namazeve ditore deri ne sherim te plote , per me teper...

Misvaku është brushë ideale natyrale për dhëmbë

Misvaku është brushë ideale, natyrale e cila përmban më shumë përbërës kimik se çdo pastë tjetër artificiale për dhëmbë. Sikur brusha për dhëmbë, misvaku pastron...

Pse nuk shof asnje këpucë në këmbët e tua “?

Një njeri nga shokët e të Dërguarit (paqja e Allahut qoft mbi të) udhëtoi deri tek Fadalah ibn Ubejd (Allahu qoft i kënaqur me...

Kjo është dhurata fluturues e Emirit të Katarit për Erdoganin

Janë publikuar pamjet e avionit luksoz që Emiri i Katarit, Sheikh Tamim bin Hamad Al Thani, ia ka bërë dhuratë presidentit Erdogan. Bëhet fjalë...

Prej lutjeve kundër ankthit dhe stresit

Prej lutjeve kundër ankthit dhe stresit O Allah, shpresoj në mëshirën Tënde, prandaj mos më lër të mbështetem në veten time as kur përplas qepallat...

Rukje e fuqishme kunder magjise dhe syrit te keq qe shkakton renie te flokeve

Rukje e fuqishme kunder magjise dhe syrit te keq qe shkakton renie te flokeve Degjoje cdo dite pas namazeve ditore ,per me teper kontaktoni ndonje...