Home Këshilla Nje grua qe ishte fryre dhe i rripej lekura

Nje grua qe ishte fryre dhe i rripej lekura

114 views
0
SHARE

Nje grua qe ishte fryre dhe i rripej lekura: kur iu fillua leximi, filloje te qaje, qe tregon se eshte me mesysh; u sherua pas dy ditesh;
#Rast nga specialsit i metafizikes H.Ibshi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here