Home Edukim Mustafa takohet me ambasadorin amerikan, Philip Kosnett

Mustafa takohet me ambasadorin amerikan, Philip Kosnett

26 views
0
SHARE

Mustafa është takuar me ambasadorin Kosnett.

Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka mbajtur një takim me ambasadorin amerikan, Philip Kosnett.

Lideri i LDK-së, Isa Mustafa dhe ambasadori amerikan, Philip Kosnett kanë diskutuar për zhvillimet e fundit në vend.

Pas takimit nuk ka pasur prononcim për media.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/mustafa-takohet-me-ambasadorin-amerikan-philip-kosnett/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here