Home Këshilla Mjalti si ilac perdoret te keto semundje

Mjalti si ilac perdoret te keto semundje

0 views
0
SHARE

Mjalti si ilac perdoret te keto semundje:
-semundjet e lekures
-semundjet e organeve te tretjes
-semundjet e melqise
-semundjet e veshkeve
-semundjet e zemres
-semunjdet e sistemit nervor
-semundjet e syrit
-semundjet gjenitale femerore
-semunjdet e organeve te frymemarrjes dhe semundjet elergjike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here