Home Këshilla Mjaltë i pemes akacie

Mjaltë i pemes akacie

0 views
0
SHARE

Mjaltë i pemes akacie
Mjalti akacie ka një ngjyrë të verdhë të ndritshme dhe shije të ëmbël. Ky lloj i mjaltit është i dobishëm kundër problemeve kardiovaskulare dhe kapsllëkut dhe gjithashtu ka një efekt qetësues që do t’ju ndihmojë të tejkaloni pagjumësinë dhe të lehtësoni ankthin.

SHARE
Previous articleMjalte i pyllit
Next articleAjo ankohet për burrin e saj i cili nuk i afrohet asaj në shtrat
“Sikur ndokush prej jush të kishte një lumë përpara shtëpisë së tij dhe të lahej në të pesë herë në ditë, a do të ngelte ndonjë papastërti në trupin e tij?” Thanë: Jo, asnjë papastërti nuk do të mbetej. Tha i Dërguari i Allahut: “Kështu janë edhe pesë namazet me të cilat Allahu fshin gjynahet.” (Buhariu dhe Muslimi)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here