Home Këshilla MJALT PËR PROBLEME NE LUKTH

MJALT PËR PROBLEME NE LUKTH

0 views
0
SHARE

MJALT PËR PROBLEME NE LUKTH

MJALTË ME PJEPËR TË IDHËT ,
MJALTË ANTI HELICOBACTER PYLORI

Përfitimet:
-Mostretjen ✔
-Fryrjen e lukthit ✔
-I thatin në lukth ✔
-Mundimet në lukthit ✔
-Helicobacter pylorit ✔
-Shëron dhimbjet e lukthit ✔
-Gazrat në lukth dhe zorrë ✔
-Helicobacter pylori ✔
-Shëron dhimbjet e lukthit ✔
-Gazrat në lukth dhe zorrë.

Çmimi 15€.

Porosit në SEND MESSAGE apo numrat : +37745810492 (Viber) , +381631523152 (Viber), +41788897081 (viiber).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here