Home Edukim Mbyllet aeroporti “Nënë Tereza”, dëme të shumta në terminal

Mbyllet aeroporti “Nënë Tereza”, dëme të shumta në terminal

24 views
0
SHARE

Aeroporti “Nene Tereza” është mbyllur pasi ka dëme të shumta në terminal.

Është mbyllur aeroporti “Nene Tereza”, pasi ka dëme të shumta në terminal si pasojë e tërmetit 6.3 ballë që tronditi vendin.

Ndërkohë që Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë njofton se për të gjitha shkollat e Qarkut Tiranë dhe Qarkut Durrës do të pezullohet mësimi ditën e sotme.Ndërkohë për shkollat e qarqeve të tjera, do të ketë një njoftim të dytë.

SHPËRNDAJE

http://mesazhi.com/mbyllet-aeroporti-nene-tereza-deme-te-shumta-ne-terminal/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here