Home Këshilla Largoji bllokimet e jetes shkaku i syrit te keq dhe smire me...

Largoji bllokimet e jetes shkaku i syrit te keq dhe smire me kete rukje

0 views
0
SHARE

Largoji bllokimet e jetes shkaku i syrit te keq dhe smire me kete rukje

Degjoje cdo dite pas namazeve ditore (pas namazeve ditore minimumi 5 here ne dite )
Degjoje me kufje , sy mbyllur , me bindje se Sheruesi i Vetem eshte Allahu i Lartmadherishem.
Per me teper kontaktoni ndonje musliman te besueshem qe ben rukje te mirefillte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here