Home Këshilla Kush mendon qe eshte i goditur nga syri i keq dhe (mesyshi...

Kush mendon qe eshte i goditur nga syri i keq dhe (mesyshi ) hasedi degjoje kete me kufje – Relaksohu

0 views
0
SHARE

Kush mendon qe eshte i goditur nga syri i keq dhe (mesyshi ) hasedi degjoje kete me kufje.

Degjoje cdo dite …*mund ta degjosh me shume se 1x
Relaksohu … !


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here