Home Edukim Kryeparlamentari Konjufca thërret mbledhjen e parë të Kryesisë së Kuvendit

Kryeparlamentari Konjufca thërret mbledhjen e parë të Kryesisë së Kuvendit

19 views
0
SHARE

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, ka thirrur për të hënën, më 20 janar 2020, mbledhjen e parë të Kryesisë së Kuvendit të Republikës së Kosovës, të Legjislaturës VII.

Konjufca ka bërë të ditur se çfarë do të diskutohet në këtë mbledhje.

Rendi i ditës:

Shqyrtimi i kërkesës për caktimin e delegacionit të Kuvendit të Republikës së Kosovës për përfaqësim në Asamblenë Parlamentare të Procesit të Bashkëpunimit të Evropës Juglindore-SEECP,

Shqyrtimi i kërkesës për caktimin e delegacionit të Kuvendit të Republikës së Kosovës për përfaqësim në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës,

II.  Shqyrtimi i propozimeve dhe i kërkesave

The post Kryeparlamentari Konjufca thërret mbledhjen e parë të Kryesisë së Kuvendit appeared first on Mesazhi.com.

http://mesazhi.com/kryeparlamentari-konjufca-therret-mbledhjen-e-pare-te-kryesise-se-kuvendit/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here