Home Këshilla Kjo eshte per ty; ti qe je shkrimtar,akademik, gazetar,shkencetar

Kjo eshte per ty; ti qe je shkrimtar,akademik, gazetar,shkencetar

0 views
0
SHARE

Kjo eshte per ty qe je shkrimtar,akademik, gazetar,shkencetar.
Degjoje me vemendje !!!
Degjoje cdo dite minimumi 3 here ne dite …

SHARE
Previous articleShërimi i magjisë sipas sheriatit
Next articleLutje per dhimbje ne trup ,lutje nga Muhamedi alejhi selam
“Sikur ndokush prej jush të kishte një lumë përpara shtëpisë së tij dhe të lahej në të pesë herë në ditë, a do të ngelte ndonjë papastërti në trupin e tij?” Thanë: Jo, asnjë papastërti nuk do të mbetej. Tha i Dërguari i Allahut: “Kështu janë edhe pesë namazet me të cilat Allahu fshin gjynahet.” (Buhariu dhe Muslimi)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here