Home Këshilla Ke dhimbje koke te pashpjegueshme ? Probleme ne koke psikologjike ? Kjo...

Ke dhimbje koke te pashpjegueshme ? Probleme ne koke psikologjike ? Kjo eshte per ty

0 views
0
SHARE

Ke dhimbje koke te pashpjegueshme ? Probleme ne koke psikologjike ? Kjo eshte per ty

Degjoje cdo dite pas namazit (minimumi 5 here ne dite)
Degjoje deri sa te kesh sherim te plote ,sherimi vjen nga Allahu.

SHARE
Previous articleRukje e shkurtër për largimin e mësyshit
Next articleFamilja, vater e ekuilibrit psiko-emotiv
“Sikur ndokush prej jush të kishte një lumë përpara shtëpisë së tij dhe të lahej në të pesë herë në ditë, a do të ngelte ndonjë papastërti në trupin e tij?” Thanë: Jo, asnjë papastërti nuk do të mbetej. Tha i Dërguari i Allahut: “Kështu janë edhe pesë namazet me të cilat Allahu fshin gjynahet.” (Buhariu dhe Muslimi)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here