Home Këshilla Ke bllokim te rizkut ? (Martesa,te ardhurat,feja,rehatia,ngritje profesionale,etj)

Ke bllokim te rizkut ? (Martesa,te ardhurat,feja,rehatia,ngritje profesionale,etj)

0 views
0
SHARE

Ke bllokim te rizkut ? (Martesa,te ardhurat,feja,rehatia,ngritje profesionale,etj)

Degjoje cdo dite pas namazeve me koncentrim dhe bindje qe Zoti eshte Sheruesi,
Per me teper kontaktoni dike qe mjekon me Kuran.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here